Aktualnie online

· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 163
· Najnowszy użytkownik: Valzaver

Kalendarz

Kwiecień 2024

Pon Wto Śr Czw Pia Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Partnerzy

Kurnik

EUBGF

EBIF Deutschland

Losowa Fotka

Zobacz temat

Polska Strona Backgammona » Backgammon na świecie i w internecie » Backgammon online
 Drukuj temat
kurnik.pl - tryktrak
szuszcz
Z innej mańki. Wiem, że kurnik nie cieszy się wśród Was specjalnym uznaniem niemniej ja dosyć często korzystam - zawsze dużo zawodników, idealny do krótkich spotkań, no i jak w robocie muszę poddać nagle mecz to nie ma bólu Uśmiech
Usunięto ostatnio liczenie pionów i moim zdaniem to strzał w dziesiątkę. Poprawił się też algorytm dla kostek - nie wali tyle podwójnych oczek, pliki .txt do pobrania i analizy, minimalistyczny ale bardzo czytelny wygląd.
Rozczula mnie również nazwa - tryktrak. Szkoda, że w ogóle jej się nie używa, bo to rzadkość, że tak mało popularna gra w Polsce ma swoją nazwę i w dodatku tak piękną.
Może napiszecie pod jakimi nickami gracie? Ja gram głównie pod byhaha ale ostatnio założyłem też szuszcza.
Pozdrawiam i spokojnych.
 
niuniuch
A mi się właśnie nie podoba to, że usunęli pipcount. Nic to wg mnie nie wnosi w grze internetowej oprócz tego, że mecze trwają dłużej bo czasami trzeba się zatrzymać i policzyć.
No i najbardziej mnie denerwuje to, że automatycznie kończy ruch - wystarczy źle kliknąć i czasami jest po partii.

Tak czy owak, czasami wchodzę na kurnik, bo to jedyne miejsce gdzie można od czasu do czasu spotkać jakiegoś Polaka. Nawet wczoraj widziałem kogoś z Poznania z czerwoną kropką, tylko niestety wywalił mnie ze stolika zanim się zdążyłem odezwać Pokazuje język.

Mój nick to kwerak.
Alea iacta est
 
szuszcz
Mnie ta decyzja bardzo zaskoczyła, zwłaszcza, że zmiany to nie jest znak firmowy kurnika. Ale po paru tygodniach moim zdaniem to bardzo dobra decyzja właśnie dlatego, że musimy sami sobie policzyć piony. To jest coś co wyróżnia teraz kurnik od innych serwerów. Ty Jacek masz okazję częściej pograć na żywo gdzie pionów komputer nie liczy.

Pisałem ostatnio w sprawie zapisu gry - coś im się skopało. Bardzo szybko to naprawili a korzystając z okazji zapytałem czy nie umieściliby info o Mistrzostwach Polski w Warszawie. I szok. Jest info! Będą tłumy Z przymrużeniem oka
https://www.kurnik.pl/tryktrak/
 
niuniuch
A więc to Twoja sprawka? Pokazuje język
Alea iacta est
 
kasz
Mnie też nie podoba się gra online bez pipsów. Jeśli faktycznie ktoś potrzebuje poćwiczyć liczenie, może pograć z botem z wyłączonymi pipsami. Gra online ma być możliwie szybka, bez zbędnych uciążliwości, związanych z grą na żywo - jak liczenie pipsów, rzucanie kośćmi, ustawianie pozycji startowej, etc.

Mój nick - drwal_bg.
 
kasz
Wszedłem z ciekawości i zdarzyło mi się przypadkiem zdublować pewnego gammona. Pomijając fakt, że przeciwnik (ok. 1700) i tak przyjął Szeroki uśmiech, to powinno być jednak pytanie potwierdzające, czy chcesz skontrować.

Co do automatycznego kończenia ruchów, to mam mieszane uczucia. Z jednej strony może się zdarzyć missclick, ale z tego co pamiętam jak jeszcze grywałem na kurniku (turnieje), to jest to bardzo rzadka sprawa - może raz na 20 meczy?

Natomiast plusem jest wg mnie to, że nie można sobie szuflować pionami jak się chce. To jest trochę irytujące w grze, która jest jednak sportem umysłowym. Oczywiście, na gridzie ja też czasem poszufluję - ciężko się oprzeć Uśmiech
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.06
4,134,720 unikalne wizyty