Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 163
· Najnowszy użytkownik: Valzaver

Kalendarz

Kwiecień 2024

Pon Wto Śr Czw Pia Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Partnerzy

Kurnik

EUBGF

EBIF Deutschland

Losowa Fotka

Zobacz temat

Polska Strona Backgammona » Backgammon na świecie i w internecie » Backgammon online
 Drukuj temat
Reprezentacja na turnieje EBIF International na 2015 rok
EBIF Polska
W turnieju kwalifikacyjnym wyłonieni zostali reprezentanci na turnieje EBIF Champions Cup, European Cup oraz European Team Championship.

Champions Cup:
1. Grzegorz Buze (11 na 11 wygranych meczy - gratulacje!!!)
2. Karol Szczerek
3. Paweł Jóźwiak

European Cup:
1. Otton Kestenblatt
2. Katarzyna Ziob
3. Sławomir Lewandowski

European Team Championship - drużyna w składzie:
1. Jacek Wojciechowski
2. Karol Szczerek
3. Paweł Jóźwiak
4. Grzegorz Buze
5. Przemysław Nadziejko

Gratulacje dla reprezentantów!!!
Turnieje Chapmions Cup oraz European Cup rozpoczynają się już 1 marca, wyniki naszych reprezentantów można śledzić na stronie www.ebif.at
 
IsadoraDeWitch
Witam wszystkich,

nie znalazlam miejsca na forum, gdzie moglabym wrzucic swojego posta na temat organizacji turnieju European Cup i traktowania graczy (mnie), ktorzy zaplacili wpisowe, przeczytali regulamin i wszystkie informacje o terminie rozpoczecia.

Generalnie turniej mial sie rozpoczac w niedziele. W poniedzialek pojawil sie komunikat, ze rozpocznie sie w srode. Dzis jest sroda, a turniej sie nadal nie rozpoczal, a pan organizator, podpisujacy sie imieniem Bernhard (zakladam, ze on sie tym zajmuje, bo on odpisywal na moje maile), nie poczuwa sie do swoich obowiazkow.

Napisalam dzis dwa maile:
1) z zapytaniem, co z rozpoczeciem rozgrywek
Odp: prosze sobie przeczytac na stronie glownej w czesci News

2) poinformowalam pana, ze przeczytalam i spytalam, o ktora srode chodzi, bo dzisiejsza sie powoli konczy; wyrazilam tez swoje rozczarowanie organizacja turnieju - dla mnie pierwszego na tej platformie.

Odp:
Liebe Katarzyna!
Das interessiert mich Null!
wenn Du willst, schreib mir bitte, dann ich melde Dich ab und zahle Dir umgehend Dein Geld zurück. Wir machen das ehrenamtlich - und es gibt viele die sagen - ebif ist weltweit die best organisierte Plattform Kritik ohne zuerst nachzudenken oder zu hinterfragen brauche ich nicht.
mit freundlichen Grüßen
Bernhard


Na wypadek, gdybys potrzebowal tlumaczenia:

Droga Katarzyno!
To mnie nic nie obchodzi!
jak chcesz, to mi prosze napisz i cie wyrejestruje i oddam ci pieniadze.
Robimy to charytatywnie - i jest wielu, ktorzy mowia - ze ebif jest najlepiej zorganizowana platforma na swiecie.
Bezmyslnej krytyki, bez wczesniejszego zastanowienia sie, nie potrzebuje
Pozdrowienia
Bernhard


I co teraz? Nie ukrywam, ze czuje sie potraktowana jak smiec, ktory ma placic i cierpliwie czekac na turniej, ktory moze sie zacznie, jak tylko pan organizator znajdzie chwilke na wystartowanie go.

Uwazam, ze odpowiadanie przeze mnie na maila od pana Bernharda mija sie z celem. Najwidoczniej zostalam juz przez niego zaszufladkowana i najchetniej by sie mnie pozbyl z wszelkich rozgrywek.

To tyle, musialam to z siebie zrzucic.

Pozdrawiam
Kasica
 
niuniuch
Faktycznie jego odpowiedź niezbyt miła, ale spróbuj na to spojrzeć z innej strony.

Rozumiem, że Twoja frustracja wynika głównie z tego, że oczekiwałaś że jak coś ma tak dumną nazwę jak EBIF to jest to profesjonalna organizacja i wszystko powinno być tip-top.
Niestety tak nie jest - EBIF to pojedyńczy gracz, który postanowił poświęcić sporo wolnego czasu żeby spróbować zrobić coś dobrego dla innych graczy. Sporo grałem na różnych platformach w internecie i też w ostatnich latach pojeździłem trochę na turnieje i mogę powiedzieć, że generalnie nie ma w backgammonie profesjonalizmu. Może WSOB był robiony profesjonalnie, ale od lat już go nie ma bo się nie opłacał. Powinnaś przyjechać na "Mistrzostwa Świata" do Monte Carlo. Tam jest taki burdel, że parę dni opóźnienia na turnieju, który będzie trwał kilka miesięcy widzi się w zupełnie innej perspektywie.

Bernhard faktycznie pobiera dla siebie % od wpisowego, ale po odliczeniu kosztów prowadzenia strony, domeny itd podejrzewam, że starczy tylko na ładny prezent dla żony, która znając życie marudzi mu że za dużo czasu spędza przy kompie. Skąd to opóźnienie? Trudno powiedzieć - może miał zapieprz w pracy, może dzieciaki się pochorowały, może czekał na jakąś aktualizację w systemie. Jedno jest pewne - dopóki nie powstanie jakaś profesjonalna organizacja, która przejmie prowadzenie turniejów EBIF, to nie będzie tip-top i opóźnienia i inne problemy będą się zdarzały.
Edytowane przez niuniuch dnia 05.03.2015 11:46:06
Alea iacta est
 
IsadoraDeWitch
Jacku, komu jak komu, ale mnie to chyba nie trzeba tlumaczyc takich rzeczy.
Jakos przez kilkanascie lat prowadzilam tez turnieje online i nasza lige (ok, tu na nieco mniejsza skale niz chocby taki EBIF), ale nigdy nie odpowiedzialam graczowi zapisanemu nawet do darmowego turnieju, ze w nosie mam jego opinie i moze sie w kazdej chwili wypisac.
Wiem tez, co to znaczy zaangazowanie bez wynagrodzenia pienieznego. Co wiecej, sama do wielu rzeczy zwiazanych z liga doplacalam, bo mialam na to pare groszy i chcialam, zeby cos sie dzialo.
Dlatego wybacz, ale nie zamierzam przyjmowac tego zachowania, jako "normy".
Balagan to jedno, ale przyzwoitosc to juz cos zupelnie innego.
Wyzalilam sie i nie ma co tego dalej roztrzasac.

A tak na marginesie, jak tam na Cyprze bylo?
 
niuniuch
Nie 'było', tylko 'jest' Uśmiech
Alea iacta est
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.08
4,135,775 unikalne wizyty