Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 163
· Najnowszy użytkownik: Valzaver

Kalendarz

Marzec 2024

Pon Wto Śr Czw Pia Sob Nie
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Partnerzy

Kurnik

EUBGF

EBIF Deutschland

Losowa Fotka

Zobacz temat

Polska Strona Backgammona » Backgammon na świecie i w internecie » EBIF Polska
 Drukuj temat
IMP 2018
szuszcz
Mistrzostwa dobiegły końca i bardzo dziękuję wszystkim za grę. To były super fajne mecze. Dziękuję!

Na swojej drabince spotkałem jednego socjopatę. I jemu nie dziękuję.
Chciałbym zapytać czy istnieje możliwość wyeliminowania takich typków?
To bardzo dobry gracz, ale czy ja muszę słuchać podczas meczu, że jestem głupi? Zwłaszcza, że nie pytałem go o opinię ani nigdy nie twierdziłem, że jestem mądry?
Ja rozumiem, że na Kurniku gracze buzują. Cena za ilość. Ale czy tutaj musimy tolerować brak zwykłej kultury?
Nie oczekuję gratulacji ani nawet podziękowań za wygrany mecz - rozumiem, że to nie fajnie jak się przegrywa. Przecież ja też to czuję.
Niemniej to nie szachy i nawet najlepszy gracz może przegrać z amatorem.
Ale to jest z założenia "miło spędzony czas". Nie chcę grać z takimi bucami.

Pozdrawiam!
Edytowane przez niuniuch dnia 07.02.2019 22:17:58
 
niuniuch
Wyedytowałem wątek prawem moderatora, bo forum Backgammon Polska to nie miejsce na ataki personalne.

Co to samego pytania, to jak masz problem z zachowaniem przeciwnika, to robisz screenshoty i przesyłasz do mnie. Jeżeli skargi na jakiegoś gracza się powtarzają, to wtedy zastanawiam się co z tym nieprzyjemnym faktem zrobić. W tym konkretnym przypadku nie dostałem żadnych skarg - nawet od Ciebie, więc nie wiem zupełnie o czym rozmawiamy.

Na pewno odpowiednim miejscem na sprawy dyscyplinarne nie jest forum - w świecie zewnętrznym publiczne lincze wracają do mody, ale tu się gra w backgammona.
Edytowane przez niuniuch dnia 07.02.2019 22:35:02
Alea iacta est
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.05
4,092,081 unikalne wizyty