Aktualnie online

· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 163
· Najnowszy użytkownik: Valzaver

Kalendarz

Kwiecień 2024

Pon Wto Śr Czw Pia Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Partnerzy

Kurnik

EUBGF

EBIF Deutschland

Losowa Fotka

Zobacz temat

Polska Strona Backgammona » Backgammon na świecie i w internecie » EBIF Polska
 Drukuj temat
3KO
niuniuch
Zapraszam na turniej z okazji mojego zwycięstwa w 3. EBIF Open.
Szczegóły w ogłoszeniu : http://ebif.backgammon.pl/index.php?a...;nav_id=21
Alea iacta est
 
jose65
Fajna inicjatywa. Pozostaje.. życzyć Ci wygrywania kolejnych turniejów międzynarodowych Z przymrużeniem oka
 
khwsa
Regulamin turnieju regulaminem, ale wolny los w półfinale to chyba nadmiar szczęścia.Myślę ,że moze rozegrajmy mecz każdy z każdym(trzecie miejsce to dla mnie i tak sukcesZ przymrużeniem oka )
 
niuniuch
Jestem przeciwnikiem zmiany zasad w trakcie trwania turnieju, także ten turniej dokończymy już wg obowiązującego regulaminu.
Tym niemniej zgadzam się, że zasady dotyczące końcówki są kiepskie, więc jestem otwarty na propozycje.

Rozumiem, że Twoja propozycja jest taka, żeby od momentu jak zostaną 3 osoby grać każdy z każdym niezależnie od stanu w tabeli.

Biorę pod uwagę jeszcze dwie inne opcje:
- w momencie jak zostaną 3 osoby kończyć turniej i w przypadku gdy jest remis w liczbie punktów stosować pojedynek bezpośredni, albo punktację Sonneborg-Berger (suma punktów pokonanych przeciwników)

- określić reguły dotyczące tego, komu przysługuje wolny los - np temu graczowi, który miał wolny los w najwcześniejszej rundzie. To ma sens, gdyż im później dostanie się wolny los tym więcej on jest wart - ja np miałem wolny los w poprzedniej rundzie, dzięki czemu wskoczyłem do top 3 bez grania meczu
Alea iacta est
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.05
4,138,986 unikalne wizyty